Ankara Bilecik Ambar Nakliyat

Ambar; malların depolanıp, zamanı geldiğinde kargolanmaya hazır hale getirilmesi ve taşınması işlemlerinin yürütüldüğü yerdir. Ankara Bilecik Ambar kargo hizmetleri, lojistik anlamda az sayıda taşınması gereken paket ya da koli gönderimleri, transferleri sırasında tercih edilen hizmetlerden biridir. Tek bir aracı doldurmaya yetecek kadar mal taşınması söz konusu ise kargo şirketlerinin verdiği rakamlar, beklenilenden daha fazla oluyor ve belirlenen bütçenin dışına çıkılmasına sebep olabiliyor. Bu durumda en hesaplı ve güvenli kargolama, Ankara ambar taşımacılığı hizmetlerine kalıyor.

 

Ankara Bilecik Ambar Taşımacılığının Avantajları

  • Aracı doldurmaya yetmeyecek malların gönderiminin maliyeti, malın toplam maliyetinden daha yüksek ücretlere sebep olabiliyor ve bu sorunu ortadan kaldırmaya yönelik adım da ambar taşımacılığından geçiyor. Bu durumda ambar şirketleri, sadece malın transfer ücretinin ödenmesini istiyor.
  • Kara yolu taşımacılığında ortaya çıkabilecek tüm engeller, kaybolma veya hasar gibi, taşımacılık şirketi tarafından karşılanıyor.
  • Malların taşınmasının yanı sıra, depolanması konusunda da olanak sağlayan ambarlar, bu hizmetlerinden dolayı daha çok talep görmektedir.

Biz de firma olarak yeni nesil ve en yeni teknolojiler ile ambalaj ve paketleme servisini sağlayarak, sigortalı ve olası maddi kayıplara mahal vermeden garantili taşıma hizmeti sunuyoruz. Taşıma sağlanırken, ürünün veya malın ulaşması işleminin istenilen en kısa sürede yapılması istenmektedir. Hızın yanında zamanın da öneminin farkına vararak en güvenli şekilde taşınması için bize teslime edilen malları alarak istenilen yere ulaşmasını sağlıyoruz.

Son zamanlarda ülkemizde de ambar hizmetlerine olan talebin arttığını ve tercihin ambarlardan yana olduğunu görmekteyiz. Biz de bu talepleri değerlendirerek en iyi hizmeti vermeye yönelik çalışıyoruz. İtina ile taşınan mallarınızı, en yüksek güvenlikle ve kaliteli hizmetle gideceği yere ulaştırıyoruz.

Ankara ve Bilecik dendiğinde akla gelen ortak güzergahtaki malların birleşerek taşıma hizmetine ortak olmasıdır. Biz de ortak varış noktası sayesinde en düşük ve sizin için karlı olan hizmeti sunuyoruz.